www.synevyr.org.ua » Підведено підсумки громадського голосування за символіку села
 Дата Час
03.11.2016
кількість переглядів:  466

27 жовтня 2016 року лічильною комісією встановлено результати громадського голосування за найкращий варіант гімну, герба і прапора територіальної громади Синевира.

Нагадуємо, що громадське голосування за символіку села відбувалося під час святкування Дня Синевира 23 жовтня цього року.

За даними лічильної комісії у голосуванні взяло участь 400 осіб.

Підрахунок голосів  показав, що з-поміж трьох музичних композицій, запропонованих учасниками конкурсу на гімн села, синевирцям найбільше сподобалася “Пісня про Синевир”, музику до якої написав Валерій Іванович Попович, а слова – Надія Михайлівна Попович. За цю композицію свої голоси віддали 238 осіб.

Серед  варіантів ескізу герба і прапора Синевира громада обрала роботу Івана Руснака, який зобразив на геральдиці постать бокораша, котрий символізує сплав лісу – унікальне прадавнє карпатське ремесло, яким займалося не одне покоління синевирців, та є уособленням мужності, відваги, хоробрості горян, які водами Чорної Ріки та Тереблі сплавляли ліс. За неї проголосувало 207 осіб.

На цьому четвертий етап конкурсу зі створення офіційної символіки територіальної громади завершився, надалі останнє слово залишається за народними обранцями, яким на найближчій сесії Синевирської сільської ради доведеться прийняти доленосне, історичне рішення про затвердження офіційної символіки Синевира.

 

anthem_infography coat_infography

 

 

 
Рубрика: Місцеве самоврядування
Ключові слова: , , , ,