www.synevyr.org.ua » Непоправна втрата: передчасно пішов з життя Сятиня Михайло Лукович
 Дата Час
05.04.2017
кількість переглядів:  386

002Із глибоким сумом та журбою повідомляємо, що цієї ночі у Синевирі на 60 році життя відійшов у вічність знаний закарпатець, наш земляк, доктор фармацевтичних наук, народний депутат України IV скликання Сятиня Михайло Лукович.

Хтось із великих сказав, що коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, чим багатою і щедрою була її душа, сутність.

Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Михайла Луковича Сятиню – особистість справді неординарну, яскраву, талановитого фахівця у фармацевтичній галузі, невтомного, самовідданого і прекрасного менеджера-керівника в організації виробництва та контролю лікарських засобів.

Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих – тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя, людям, Україні.

Михайло Лукович був саме таким, і його несподівана передчасна смерть для рідних і близьких, для громади Синевира і всіх хто його знав є великою втратою.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

Пішов із життя чоловік, який своїми діями та вчинками, своїм розумом вміло вчив колег медиків мудрості медицини та відповідальності за професію, яку вони обрали.

Михайло Лукович, усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми верховинців і тих, хто поруч.

У ці скорботні дні Синевирський сільський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Синевирської сільської ради від імені громадськості висловлює свої глибокі співчуття сім’ї та рідним померлого.

Світла пам’ять про чудову Людину, фахівця, друга завжди житиме в наших серцях!

Царство йому Небесне і Вічна пам’ять!

Нам його не вистачатиме!

 
Рубрика: Без категорії
Ключові слова: ,