www.synevyr.org.ua » Повідомити новину
 Дата Час
✍ Повідомити новину
Повідомити новину

news

Запрошуємо всіх активних користувачів мережі Інтернет долучитися до наповнення контенту нашого веб-сайту з метою повного, об’єктивного та всебічного висвітлення подій з життя Синевира.

Якщо Ви хочете поділитися з нами новиною або іншою цікавою для громадськості інформацією – надсилайте її на електронну скриньку: news@synevyr.org.ua.

 

Правила та умови публікації 

Умови публікації

Розміщення інформативних матеріалів на сайті здійснюється безкоштовно.

Адміністрація сайту не отримує винагороду за оприлюднення на сайті твору, листа, іншого матеріалу або повідомлення та не виплачує їх авторам гонорар.

Твори, листи, інші матеріали або повідомлення оприлюднюються на сайті за умови, якщо вони не суперечить вимогам статті 3 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

У надісланих матеріалах автор повинен вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку. З метою перевірки достовірності отриманих повідомлень, а також необхідності надання додаткової інформації адміністрація сайту може зв’язатися з їх авторами за вказаними ними контактними даними.

За замовчуванням відомості про автора опублікованого на сайті твору, листа, іншого матеріалу чи повідомлення не вказуються.

За бажанням автора адміністрація сайту вказує у надісланому ним творі, листі, іншому матеріалі чи повідомленні його ім’я та прізвище.

Відправляючи твір, лист, інший матеріал або повідомлення для публікації на сайті автор:

а) надає дозвіл на обробку своїх персональних даних;

б) підтверджує, що надісланий ним матеріал є його власним твором і не порушує прав, свобод та законних інтересів інших осіб;

в) надає право адміністрації сайту безкоштовно використовувати твір, лист, інший матеріал або повідомлення;

г) надає право адміністрації сайту надавати дозвіл на використання надісланих ним матеріалів третім особам (засобам масової інформації, інтернет-виданням тощо).

Вимоги до публікацій

На сайті оприлюднюються публікації написані лише українською мовою.

Текст повинен бути написаний грамотно та без помилок.

Стиль і лексика тексту мусять відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Вживання лайливих і брутальних слів не допускається.

Авторам варто утримуватися від висловлення власної думки про події, подаючи лише факти.

Подані публікації та новини сайту не повинні дублювати матеріали, що були розміщені на сайті раніше.

Права адміністрації сайту

Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та залишає за собою право редагувати надані ними матеріали.

Адміністрація сайту може відмовитися від оприлюднення твору, листа, іншого матеріалу або повідомлення на сайті без пояснення причин такої відмови.

Ніхто не може зобов’язати адміністрацію сайту оприлюднити відхилений нею твір, лист, інший матеріал або повідомлення.