www.synevyr.org.ua » Вітальне слово
 Дата Час
✍ Повідомити новину
Вітальне слово

rada_icon_banerШановні гості!

Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Синевирської сільської ради та її виконавчого комітету в глобальній мережі Інтернет – www.synevyr.org.ua.

Село Синевир по праву може гордитися собою.

Воно славиться своєю багатовіковою культурною спадщиною, талановитими, чесними, по-справжньому щирими, трудолюбивими людьми.

Синевир – це передусім славетний край леґендарних бокорашів, край, овіяний прадавніми легендами, край зачарованої природи, неосяжних Карпатських вершин, духмяних пахощів трав і квітів. Тут панує одвічна тиша і спокій, а природа так п’янить, що аж захоплює дух …

Ми впевнені, що цей сайт допоможе його відвідувачам відкрити для себе щось нове, дізнатися більше про Синевир та буденні справи його мешканців.

З його допомогою Ви зможете дізнатися про діяльність Синевирської сільської ради та її виконавчого комітету, ознайомитися з їх офіційними документами й останніми новинами з життя горян цього мальовничого куточку Українських Карпат.

Запрошуємо всіх активних користувачів мережі Інтернет долучатися до наповнення контенту нашого веб-сайту, а також співпраці з метою повного, об’єктивного та всебічного висвітлення подій з життя Синевира.

Завжди будемо раді бачити Вас на нашому веб-сайті, а ще більше у селі, що у витоків стрімкої Тереблі – Синевирі!

З повагою
Синевирський сільський голова Микола Куруц